Pánské mikiny

Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánské mikiny

Blancheporte Mikina s límcem, mikropolar melír tyrkysová 107 116 (XL)

Blancheporte Mikina s límcem, mikropolar melír tyrkysová 107 116 (XL) e-shop >>

Z mikropolaru s úpravou proti žmolkům, tato mikina se postará o maximální pohodlí.... Jemná, hřejivá a příjemná na nošení. Úprava proti žmolkům. Límec na zip. Dlouhé rukávy. 2 kap.. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Mikina s maskáčovým vzorem nám.modrá 117 126 (XXL)

Blancheporte Mikina s maskáčovým vzorem nám.modrá 117 126 (XXL) e-shop >>

Mikina s maskáčovým vzorem následuje módní trend... a zároveň je zhotovená z recyklovaného meltonu a tak myslí na naši planetu. Pohodlný, uvnitř česaný melton. Na hrudníku středové .. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Mikina s maskáčovým vzorem černá 97 106 (L)

Blancheporte Mikina s maskáčovým vzorem černá 97 106 (L) e-shop >>

Mikina s maskáčovým vzorem následuje módní trend... a zároveň je zhotovená z recyklovaného meltonu a tak myslí na naši planetu. Pohodlný, uvnitř česaný melton. Na hrudníku středové .. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Mikina se zipy a kapucí, melton šedý melír 97 106 (L)

Blancheporte Mikina se zipy a kapucí, melton šedý melír 97 106 (L) e-shop >>

Tuto hezkou mikinu z meltonu užijete pro pobyt v přírodě a sportovní aktivity. Je z teplého broušeného meltonu, vybavena praktickou kapucí se šňůrkami na stažení. Zapínání na zip. Dlo.. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Mikina se zipy a kapucí, melton nám.modrá 137 146 (4XL)

Blancheporte Mikina se zipy a kapucí, melton nám.modrá 137 146 (4XL) e-shop >>

Tuto hezkou mikinu z meltonu užijete pro pobyt v přírodě a sportovní aktivity. Je z teplého broušeného meltonu, vybavena praktickou kapucí se šňůrkami na stažení. Zapínání na zip. Dlo.. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Jednobarevná mikina na zip šedý melír 97 106 (L)

Blancheporte Jednobarevná mikina na zip šedý melír 97 106 (L) e-shop >>

Aktuální model Vás nadchne! Super pánská mikina na zip se stojáčkem a potiskem na prsou. Mikina má dlouhé rukávy, v ramenou vsadky. Spodní lem a konce rukávů s pružným patentem. Rovný .. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Jednobarevná mikina na zip modrá 97 106 (L)

Blancheporte Jednobarevná mikina na zip modrá 97 106 (L) e-shop >>

Aktuální model Vás nadchne! Super pánská mikina na zip se stojáčkem a potiskem na prsou. Mikina má dlouhé rukávy, v ramenou vsadky. Spodní lem a konce rukávů s pružným patentem. Rovný .. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Jednobarevná mikina na zip antracitová 87 96 (M)

Blancheporte Jednobarevná mikina na zip antracitová 87 96 (M) e-shop >>

Aktuální model Vás nadchne! Super pánská mikina na zip se stojáčkem a potiskem na prsou. Mikina má dlouhé rukávy, v ramenou vsadky. Spodní lem a konce rukávů s pružným patentem. Rovný .. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Fleecová mikina na zip nám.modrá 87 96 (M)

Blancheporte Fleecová mikina na zip nám.modrá 87 96 (M) e-shop >>

Skvělý hřejivý pocit díky materiálu microfleece. Jemný, příjemný na dotek, stejně jako na nošení, to je maximální spokojenost! Fleecová mikina na zip s dlouhými rukávy a 2 postranní.. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Fleecová mikina na zip šedá 87 96 (M)

Blancheporte Fleecová mikina na zip šedá 87 96 (M) e-shop >>

Skvělý hřejivý pocit díky materiálu microfleece. Jemný, příjemný na dotek, stejně jako na nošení, to je maximální spokojenost! Fleecová mikina na zip s dlouhými rukávy a 2 postranní.. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Fleecová mikina na zip modrá džínová 87 96 (M)

Blancheporte Fleecová mikina na zip modrá džínová 87 96 (M) e-shop >>

Skvělý hřejivý pocit díky materiálu microfleece. Jemný, příjemný na dotek, stejně jako na nošení, to je maximální spokojenost! Fleecová mikina na zip s dlouhými rukávy a 2 postranní.. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Fleecová mikina se stojáčkem na zip nám.modrá 87 96 (M)

Blancheporte Fleecová mikina se stojáčkem na zip nám.modrá 87 96 (M) e-shop >>

Skvělý hřejivý pocit díky materiálu microfleece. Jemný, příjemný na dotek, stejně jako na nošení, to je maximální spokojenost! Fleecová mikina se stojáčkem na zip, s dlouhými rukáv.. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Fleecová mikina se stojáčkem na zip šedá 87 96 (M)

Blancheporte Fleecová mikina se stojáčkem na zip šedá 87 96 (M) e-shop >>

Skvělý hřejivý pocit díky materiálu microfleece. Jemný, příjemný na dotek, stejně jako na nošení, to je maximální spokojenost! Fleecová mikina se stojáčkem na zip, s dlouhými rukáv.. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Mikina s límečkem na zip žlutá 137 146 (4XL)

Blancheporte Mikina s límečkem na zip žlutá 137 146 (4XL) e-shop >>

Pánská mikina s límečkem na zip a potiskem na prsou. Mikina má dlouhé rukávy a vsadky na ramenou. Spodní lem a konce rukávů jsou s pružným patentem. Pohodlný melton. Rovný spodní lem. L.. Zjistit více Blancheporte >>Blancheporte Sportovní mikina z meltonu červená 87 96 (M)

Blancheporte Sportovní mikina z meltonu červená 87 96 (M) e-shop >>

Potřebujete multifunkční mikinu? Nabízíme Vám pánskou mikinu vhodnou na sport, na běžné nošení i do práce! Má kulatý výstřih. Žebrovaný lem 1x1 ve výstřihu, na koncích dlouhých .. Zjistit více Blancheporte >>